ViestsEkonomikaApbalvoti “Latgales reģiona uzņēmēju gada balvas 2021” laureāti

Apbalvoti “Latgales reģiona uzņēmēju gada balvas 2021” laureāti

Trešdien, 2021. gada 10. novembrī, Latgales plānošanas reģiona organizētā tiešraides pasākuma “Latgales diena 2021” laikā tika atklāti un apbalvoti Latgales uzņēmējdarbības centra izsludinātā konkursa “Latgales reģiona uzņēmēju gada balva 2021” laureāti septiņās nominācijās: Gada amatnieks, Gada mājražotājs, Gada jaunais tūrisma pakalpojuma sniedzējs, Sociāli atbildīgs uzņēmums, Gada inovācija, Gada jaunais komersants, Gada uzņēmīgākais remigrants Latgalē.

Godinot labākos Latgales uzņēmumus, Latgales plānošanas reģiona uzņēmējdarbības centrs jau astoto gadu pēc kārtas organizē konkursu “Latgales reģiona uzņēmēju gada balva” ar mērķi apzināt un godināt Latgales reģiona uzņēmējus, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē, sekmējot uzņēmējdarbības vides attīstību Latgales reģionā, kā arī veicināt reģiona uzņēmēju atpazīstamību, plašsaziņas līdzekļos popularizējot labas uzņēmējdarbības prakses piemērus Latgalē. Konkurss paredz apzināt arī remigrantus, kas pēc ilgstošas prombūtnes ārzemēs atgriežas Latvijā un uzsāk saimniecisko darbību, tādējādi liecinot par uzņēmējdarbības vides attīstību valstī.

Kopš 2014. gada daudz kas ir mainījies konkursa norisē, bet viena lieta ir palikusi nemainīga: joprojām ir grūti izvēlēties labāko no labākajiem, jo vietējie uzņēmēji ik gadu rāda mums labas prakses piemērus, veicot nozīmīgu ieguldījumu Latgales reģiona attīstībā.

Sirsnīgi sveicam “Latgales reģiona uzņēmēju gada balva 2021” uzvarētājus:

Gada amatnieks – Keramikas darbnīca “Jašas podi” no Preiļu novada;

Gada mājražotājs – Mājas restorāns IK “Dzīles” no Ludzas novada;

Gada jaunais tūrisma pakalpojuma sniedzējs – Viesu māja “Karina Home” no Krāslavas novada;

Sociāli atbildīgs uzņēmums – SIA “Regula Baltija” no Daugavpils;

Gada inovācija – RSEZ SIA “Midis” no Rēzeknes;

Gada jaunais komersants – SIA “Timber Kit” no Balvu novada;

Gada uzņēmīgākais remigrants Latgalē – SIA “Beauty Mafia ISL” no Daugavpils.

Avots: lpr.gov.lv

Video

Newspaper WordPress Theme

VIESTS