Juris Viļums

Forum Replies Created

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • Autors
  Ieraksti
 • in reply to: Kai pateik/napateik itei sātys lopa? #697
  Juris Viļums
  Keymaster

  Ka tryukst sadalis, tod ite Forumā vari īsuokt jaunu tematu, pīvadumam, Pateiceibys.
  Kotrs, kas gryb dareit i pīsadaleit rezoļucejis sastuodeišonā (naatkarrigi nu statusa) var pīzasaceit vēļ da 10.februara. Anketu, cik saprūtu, jau atrodi.
  Ar lobu nakti!

  in reply to: Kai pateik/napateik itei sātys lopa? #694
  Juris Viļums
  Keymaster

  Aleluja! Tod pateiceiba vysai Saeimai, ka atbaļsteja! Asu drūss, ka Ilgai nikaidys kvotys nimoz nabeja.
  Ka jau esi tik labi informāts, tod vari jai ari personeigi puorvaicuot.
  P.S. Kaids itam komentaram sakars ar ituos sātys lopys saturu?

  • This reply was modified 7 months, 3 weeks ago by Juris Viļums.
  in reply to: Kai pateik/napateik itei sātys lopa? #692
  Juris Viļums
  Keymaster

  Vēļreiz. Nivīna DŪMA natyka dzāsta. Ka skait – nazkurs svareigs īsacejums ir tūmār izredigāts, tod rokst TAGAD. Rokst, vysu kas iz pruota i vysu, kas iz mēlis. Nedeli dazavieršu itū Forumu personeigi.

  in reply to: Kai pateik/napateik itei sātys lopa? #690
  Juris Viļums
  Keymaster

  Anonimi var māzuot iz žūga i raksteit koč kaidus simbolus… Tikai piec tam navajag breinuotīs, ka žūga eipašnīks taidus kiezejumus aizkruosoj. I tei nav cenzura.
  Ka kaids dora Tev kaunu, tod pasok jīm personeigi voi sok tū iz “sova žūga”. A itai raksteidams tikai pīmāzoj kūpejū telpu, kurā visi ceram iz kaidu pruoteigu pamatuotu īsacejumu lopys saturam ci rezoļucejis redakcejai. Kai jau īprīšk raksteju, ka ir kas nu tuo – rokst drūsai!

  in reply to: Kai pateik/napateik itei sātys lopa? #688
  Juris Viļums
  Keymaster

  Kura vierteiga dūma ci vierteigs prīšklykums tyka dzāsts/redigāts? Pīrokst vēļreiz – lai ite pastuov i dora kaunu lopys administratorim.

  in reply to: Kai pateik/napateik itei sātys lopa? #686
  Juris Viļums
  Keymaster

  Komentari lopā nateik dzāsti. Ka ir kas vierteigs pasokams, vysod lobpruot visi uzklkauseisim i puorskaiteisim. Forumā gon teik saturs drusku redigāts, lai nav ite citim juolosa vysaidys anonimys jieleibys.

  in reply to: Kai pateik/napateik itei sātys lopa? #508
  Juris Viļums
  Keymaster

  – Googles kontu vajag tikai tod, ka gribi pīsasaceit ar referatu. Delegati i klauseituoji anketu var aizpiļdeit bez jabkaida īrūbežuojuma. Sevkurā gadejumā, ka rūnās kaidys problemys voi vaicuojumi – rokstit iz info@latgolyskongress.lv Raudzeisim paleidzēt.
  – Prīšklykumus rezoļucejai var snīgt kotrs. Ka na cytaiž, koč voi ite pat forumā – tam kai reize izveiduota atseviška sadaļa.
  – Olgys i prīkšnīka vaicuojums beja Tev svareigs, Ontūn! 😉 Es nasagloboju zam sagvuorda – pats asu sev prīkšnīks i muni īnāmumi ir visim breivai apsaverami – jūprūjom kotru godu snādzu omotpersonys deklaraceji.
  – 10000 eiru Latgalīšu kulturys bīdreibai īdūs (cik zynu, vēļ nav kontā īguojs) nu vaļsts budžeta ar Saeimys vairuokuma boluojumu piec vysys koalicejis puorstuovu kūpeiga prīkšlykuma. Tuoluokī celi (i naceli) nav dokumentali pīruodami, deļ tam ir tikai spekulacejis.
  P.S. Aicynoju itū forumu izmontuot pruoteigi i “pa dzelai”. Mani jau suokumā breidynova, ka juolīk īspieja ite raksteit tikai autorizātom personom, tok aizstuovieju ideji, ka itai sadaļai juobyut piec īspiejis plašuok pīejamai. Dūmoju, ka latgalīši ir sapruoteigi ļauds i nav problemu ar “saturiešonu”. Ka tai nabyus, tod daīs jimt itū īspieji nūst, tod otkon byus kaids, kas žāluosīs, ka jam nav G-konta, FB profila ni Twittera… Ot, taidys dzelys, bruoļ!

  in reply to: Kai pateik/napateik itei sātys lopa? #497
  Juris Viļums
  Keymaster

  1.Atgrīzeniskuo saite i leluoka aktivitate ite nūteikti padruskai augs. pagaidam vēļ visi guļ i dūmoj, ka da Kongresam vēļ cīš tuoļ 🙂
  2. Nikas nav izlamts. Niu kai reize kotrs, kas pīzasoka, īroksta ari sovus prīkšlykumus rezoļucejai.
  3. Prīkšnīks i olga… skaiteišu tū par jūku.

  Strategiskū i statistiskū informaceji kai reize tod varātu byut apkūpuota nu tim Kongresa dalinīkim, kas gotovi ari poši kaidu ziņuojumu/viestejumu/analizi dūt. Nivīnam koč kaida konkreta zynuotniskuo grada ci LZA akademiķa kartis naprosa. “Zynuotnīks” – tys taids gona vyspuorejs apzeimejums. Cylvāks, kurs koč kū ZYNA i kam ir ar kū pasadaleit. 🙂 Teoretikis ci praktikis – tam nav nūzeimis, lobuok ka nu obeju pušu.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)